Altinkaya hemen TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan hepimizin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul vilayet sınırları içinde verdiğimiz cazibeli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli biçimde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz tıpkı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt gibi araç yardım konularında da yardımcı olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz tüm vasıta arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara cazibeli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
firma kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her türlü vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. deneyimli personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. önünüze çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini arzuladığınız yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden yahut web sayfası üstünden fiyat teklifi talep edilmesi doğrultusunda, ücretler meselesi için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı durumlarda yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için korkmadan bizi arayabilirsiniz. vasıta kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan birisi de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. vasıta galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup gerekli son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekimli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genelde istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekici kamyon malikleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim bulunmaktadır. Bu, oldukça çok işletme sahibi için istikrarlı, pratik şekilde resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, çeşitli nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir sıra vasıta bulunmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok kısa sürede kafanızın üstünden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza Istanbul Oto Kurtarici göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak Istanbul Oto Kurtarici tanır. bununla birlikte güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme mühimdir, sebebiyse kuvvetli ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve birçok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *